Казкові Карпати

Виїзд з Могилева-Подільського в 5.00 ранку. По дорозі

Кінно-спортивний клуб «Буковинська троя».

Ви отримаєте задоволення від верхової їзди на конях і поні, катання на кареті, фаєтоні, Побуваєте на ранчо де більше 50 страусів, придбаєте страусинні яйця та пір"я, побуваєте на екскурсії в зоопарку, де ви зможете не тільки побачити цікавих тварин але й пригостити їх ласощами. На дитячому майданчику Є батути, електромобілі, катання на квадра циклах. В клубному ресторані можна покуштувати страви з екзотичного страусинного м«яса і яєць.

Продовжуємо екскурсію до Яремче. Тут Ви зможете, пройтися стежками опришка Олекси Довбуша аж до печер, де за легендами, він залишив свої скарби.

Помилуєтесь витвором природи Яремчанським водоспадом «Пробій». Поруч — сувенірний ринок, на якому можна придбати дивовижні витвори місцевих умільців.

Зупинка по дорозі на Яблунецькому перевалі (921м) відкривається захоплюючий краєвид карпатських лісів і гір Говерла і Хом’як.

Рахів — географічний центр Європи, музей-колиба, музей екології гір, у якому туристи дізнаються усе про історію, геологію, про рослинний і тваринний світ Карпат.

Шаяни — курортне містечко, де лікують мінеральною водою «Шаянська» органи травлення, печінку, підшлункову залозу та інше. Розміщення в пансіонаті і вечеря в кафе. Вільний час екскурсія по містечку.

Сніданок. Виїзд до м.Ужгорода

 

Екскурсія містом. Сучасна назва «Ужгород» говорить сама за себе: місто-град над рікою.

Знайомство з Ужгородом: Ужгородський замок IХ-ХП ст.

Закарпатський музей архітектури і побуту — село-музей просто неба парк дендрарії ім. Лаудона, а найголовніше, це квітучі сакури — священе дерево японців.

Обід в кафе у Децена

Переїзд у Мукачево. Відвідання замку «Паланок» — замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок — визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя — був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами...

По дорозі ми відвідаємо ще одне місце — Чинадійово.

Переїзд в Нижнє Селище відвідання Селиської сироварні — це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища за європейськими стандартами. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік, з метою виготовлення якісного сиру. Тут можна продегустувати різні сири . А хто матиме бажання зможе їх придбати.

Іза — вважається столицею лозоплетіння на Закарпатті. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри, тощо. Торгівля тут завжди йде жваво.... Майстер клас з лозоплетіння.

Шаяни. Повернення в пансіонат. Вечеря. Вільний час.

Сніданок в кафе пансіонату. Виселення з пансіонату

Переїзд до Велятино — оздоровчий курорт схований між гір.

Геотермальний басейн з мінеральною водою з підвищеним вмістом йоду, температурою 38 градусів. Воду тут отримують з глибини 1 км. Мінералізація чудо води досягає до 100 грам на літр, в той час як морська вода всього три грами. Вода використовується для лікування серцево-судинної системи, захворювання органів руху, запалення всіх органів та інші. Купаємось 2 години.

Переїзд в Буковель гірськолижний курорт, який розташований на висоті 920 метрів над рівнем моря. Ви зможете піднятись на однойменну гору Буковель на канатно — крісельній трасі, або просто подихати гірським свіжим повітрям, покататись на озері.

16.00 Виїзд до дому.

Програма коректується за вашим бажанням.