Чернівці

У передгір'ях Карпат на берегах швидкоплинного Прута розташоване м.Чернівці. Незбагненна краса і велич архітектури старовинного міста чекають на Вас. м. Чернівці – столиця Буковини, край букових лісів з м»яким помірним кліматом.

Завдяки своєму географічному положенню і умов історичного розвитку Чернівці визнані відігравати значну роль на взаємозв'язках Заходу і Сходу.

Нині це місто з чудовим національним универс итетом є важливим центром освіти, науки і культури. Комплекс університету ім. Ю.Федьковича, споруджений в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських метрополитів за проектом чешського архітектора Йосипа Глінки. Стиль будівель домініє з візантійською і архітектурою.

Одним з давних місць Чернівців є ансамбль Театральної площі з гранітними спусками до скверу.
Ключовими спорудами є музично-драматичний театр ім. Кобилянської, Буковинська медична академія. Ви ознайомитесь з унікальними пам'ятками архітектури в центральній частині старого міста..

На гербі Чернівців вже понад два століття зображені відкриті ворота, які символізують відкритість і гостинність міста, жест цивілізаційної спільноти яку можна показати гостям Ваше знайомство з містом стане цікавим, а відпочинок - приємним та незабутнім.