Болгарія

Є ряд причин, за якими туристи вибирають відпочинок в Болгарії. Це близькість до України (і територіально, і в плані мови, менталітету, кухні), відсутність мовного бар’єру, сприятливі кліматичні умови і розкішні пляжі, насичена екскурсійна програма, а також хороші гірськолижні школи і різноманітні гірські масиви для катання. Крім того, переліт займає всього 2 години 55 хвилин.

Болгарія — країна натуральних вин і ароматних пелюстків троянд. Путівки в цю країну залучають наших туристів своєю фінансовою доступністю і наближеністю до рамкам європейського відпочинку. Це єдина країна Євросоюзу, де практично в кожному кафе і магазині знають російську мову.

Гірськолижний відпочинок в Болгарії взимку і пляжний влітку — це те, чим вона приваблює туристів. Раннє бронювання досить поширене, оскільки легко передбачити погоду кожного болгарського сезону. Раннє бронювання в березні — це завжди теплий літній відпочинок на чорному морі, а в вересні — це гірськолижні тури на снігові вершини відомих болгарських курортів.

Останнім часом розвивається такий напрямок, як відпочинок для дітей-дитячі табори на чорноморському узбережжі з сервісом елітних готелів.

Екскурсійні поїздки по Болгарії можна здійснювати з травня по жовтень, а засмагати і купатися найкраще в червні-вересні. У липні і серпні встановлюється тепла сонячна погода (температура повітря не нижче +23 0С і не вище +30 0С). Вода в морі залишається досить теплою аж до кінця вересня. Для любителів гірськолижного спорту більше підходить зимовий період часу.