Марокко

Марокко — країна, розташована на околиці африканського континенту, на перетині головних морських торговельних шляхів і тому опинилася на стику різних культур. Це джерело історичних пам’яток, які так давно привертають археологів і цікавих туристів. Сприятливий клімат і теплі води Атлантичного океану і Середземного моря ставлять марокканське узбережжі в один ряд з найвідомішими курортними зонами. Відпочивати тут — значить відкривати для себе нові горизонти в пізнанні світу, долучатися до культури древніх племен і звичайно ж розслаблятися на пекучому африканському Сонце.

Марокко ще називають «Магрибом», що перекладається з арабської мови як «захід». Дійсно, це найзахідніша частина арабського світу. Найпопулярніший марокканський курорт Агадір дозволяє відпочивати тут любителям пляжу, моря, сонця і шезлонга круглий рік. Але це стосується тільки цього самого південного регіону країни. Пам’ятки в Марокко НЕ зосереджені в одному місці, і вам доведеться серйозно підійти до вибору екскурсійної програми. Ми детально розповіли про різні міста і про те, що цікавого можна подивитися в кожному з них. Найцікавіше місто для туристів — це Марракеш. Це одна з древніх столиць країни. Тут можна подивитися палац БАХД, сад Мажорель і колишній султанський палац Ель-Баді. На узбережжі протягом усього року спостерігаються хороші умови для відпочинку, в центрі країни найкраще відпочивати з жовтня по квітень, коли не так спекотно.

Східна казка з палацами, парками, садами і чудовими пляжами — все це про Марокко! Арабська країна з яскраво вираженим національним колоритом і європейським сервісом щороку приваблює мільйони туристів з усього світу!

Пам’ятки Марокко, самобутня культура і чудовий пляжний відпочинок залучають в цю казкову країну, що межує з пустелею Сахарою на півдні, з Середземним морем на півночі і Атлантичним океаном на заході.

Відпочинок в Марокко не може залишити байдужим навіть найвибагливішого мандрівника. Туристичний бізнес розвивається дуже інтенсивно, тому рівень сервісу і комфорту, незважаючи на «африканське» місце розташування, знаходиться на досить високому рівні. Готелі в Марокко пропонують високий рівень обслуговування і великий набір додаткових послуг для незабутнього відпочинку! Крім того можна вибрати готель з урахуванням конкретних побажань і фінансових можливостей туристів. Багато готелів Марокко оформлені в неповторному національному стилі, ніж дозволяють поринути в особливу атмосферу казкового Сходу.

Східні базари Марокко подарують мандрівникам не тільки море унікальних покупок, але ще і незабутню атмосферу, яка панує на тутешніх ринках вже не одну сотню років. У цій країні контрастів запросто можна зустріти на стародавніх вуличках старовинних міст молодої людини повністю одягненого в національний костюм, який тримає ноутбук останнього покоління і мобільний телефон який-небудь модної марки. Тут є все з сучасного світу і все це успішно поєднується з місцевими звичаями і традиціями. До речі, тут є можливість здійснити екскурсії до місця кочевничества древніх племен берберів зі своєю недоторканною і унікальною культурою протягом століть.

Екскурсійні тури в Марокко вразять своєю різноманітністю. Стародавні міста Рабат, Марракеш, Фес і Танжер відкривають свою історію перед тисячами зацікавлених мандрівників. А екскурсії в пустелю Сахара приваблюють любителів справжнього екстриму! Гірськолижні курорти Марокко (так! Тут є і такі!) Дозволяють протягом однієї поїздки насолодитися чудовим пляжним відпочинком і зимовими видами спорту.