Ізраїль

Тури в Ізраїль з повною впевненістю можна назвати подорожжю до витоків буття. Це Свята Земля, здатна дивувати своєю унікальністю і різноманітністю. Відпочинок тут настільки різноманітний, що відповідає всім вимогам туристів.

Відпочинок на морі в цій країні має на увазі чудові найчистіші пляжі, тепле море і мережа першокласних готелів.

Екскурсії — це найдавніші пам’ятники історії і культури, що дозволяють на мить доторкнутися до таємної нашого всесвіту.

Лікування — це знамениті «медичні дари» Мертвого моря, які дозволяють відчути себе молодше на декілька десятків років.

Активний відпочинок в Ізраїлі — це занурення з аквалангом і огляд коралових рифів Ейлатского затоки, гірськолижний відпочинок, сафарі на джипах по піщаній пустелі Негев, скелелазіння і снеплінг в печерах (спуск на мотузках), польоти на парашутах, відвідування національних парків і заповідників.

Ізраїль тягнеться вузькою смугою вздовж узбережжя Середземного моря. Це невелика країна, але сюди стікаються мандрівники з усього світу. Ізраїль — єдина держава, історія якого описана в Біблії — тут народився і вознісся на небо Ісус Христос і пророк Мухаммед. Країна наповнена святинями трьох релігій — ісламу, християнства та іудаїзму, до яких щорічно відправляються тисячі паломників. Ізраїль пропонує туристам безліч історичних пам’яток, колорит східної життя, м’який клімат, лікувальні властивості вод Мертвого моря, виснажливі пустелі і наповнені зеленню оази, а також прекрасні можливості для пляжного відпочинку. В Ізраїлі найкраще відпочивати з жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Купальний сезон на Середземному морі і озері Кінерет триває з початку квітня до кінця жовтня, а в Червоному і Мертвому морях можна купатися круглий рік.