Таїланд

Тури в Таїланд приваблюють туристів по-різному. Хтось їде туди насолодитися мальовничими пляжами, хтось — зануритися в лоно дикої природи, одні — вивчити витоки Буддизму, інші — наповнити баули дешевим товаром, а треті — і зовсім пізнати втіхи нічного життя цієї країни. Кожен відкриває для себе свій Таїланд, а він, у свою чергу, відкриває двері для всіх. Відпочинок в Таїланді став ще більш популярним, коли за вартістю прирівняли до Єгипту. Путівки мають один недолік — купуючи тури в Таїланд, ви позбавляєте себе можливості побачити справжню тайську екзотику.

Відпочинок в Таїланді настільки поставлений на «туристичний потік», що іноді самі тайці забувають, що життя — це не тільки приїжджі, але і реалізація власного менталітету і традицій. Більшість храмів, в які колись був заборонений вхід «инаковерующих», тепер є складовою більшості екскурсійних програм, а за додаткову оплату можна навіть сфотографуватися з буддистськими ченцями.

Таїланд — одна з найбільш відвідуваних країн Південно-Східної Азії. Тут вдало поєднуються можливості для незабутнього відпочинку на тропічних пляжах з обширною екскурсійною програмою. Основні курорти знаходяться на півдні країни (Пхукет, Самуї, Крабі), а також в центральному районі (Паттайя, Самет). Найбільш примітні пам’ятники природи знаходяться на півночі Таїланду. Це численні національні парки, водоспади, печери, незаймані джунглі. Екскурсії до них найзручніше здійснювати з Чиангмая, столиці північного Таїланду і другого за величиною міста країни. На півночі проживають самобутні гірські племена карен, МЕВ, лисицю, лаху, яо-яо, з життям яких можна познайомитися під час походів.

Безумовно, головною визначною пам’яткою Таїланду є його столиця — Бангкок. Це найбільш екзотична столиця Сходу, де пам’ятники минулого вдало співіснують з творіннями сучасності. У Бангкоку немає єдиного центру, а є кілька рівнозначних районів, кожен з яких оригінальний і по-своєму примітний. Для туристів найцікавіші Історичний центр, китайський квартал, Шіло — сучасний центр міста, Сіам Сквеа — торговий район, в якому знаходяться найбільші супермаркети і більш дрібні магазини. Кращий час для відвідування центральних, східних і північно-східних регіонів країни — з грудня по березень, коли стоїть суха погода з температурою повітря від +24 до + 26. На острів Пхукет найкраще їхати в листопаді — лютому, в Крабі — в період з листопада по квітень, на Самуї — з грудня по квітень.