Грузія

Грузія! Її гостинності та доброзичливості немає меж! Туристична Грузія простягнула свої обійми всьому світу. Країна, описана в творах класиків з давньою історією, самобутньою культурою, чуйними місцевими жителями і неймовірно мальовничою природою цілий рік готова приймати гостей з різних куточків світу.

Відпочинок в Грузії здатний задовольнити бажання і очікування найвибагливішого мандрівника. Узбережжя Чорного моря, засніжені кавказькі гори і пам’ятки Грузії підкорять серця небайдужих туристів.

До Грузії їдуть за особливою атмосферою. Відома кавказька гостинність хлібосольних жителів Грузії, місцева кухня і унікальні традиції країни залишаються в теплих і завжди ностальгічних спогадах туристів. У Грузії можна побачити відразу 4 сезони року одночасно — на вершинах гір лежить сніг, в горах — туман з дощем і мокрим снігом, на передгір’ях — зелена трава з морем весняних квітів, а на узбережжі в цей момент можна відмінно позасмагати на піщаному пляжі.

Грузія — країна з багатою історією. Екскурсії по Грузії подарують масу незабутніх вражень. Пам’ятки Грузії — це понад 10 000 пам’яток археології, історії, архітектури та мистецтва, зосереджених на відносно невеликій території країни! Багато з них не мають аналогів в світі. А столиця Грузії — Тбілісі — входить в число найбільш багатих міст світу за кількістю стародавніх пам’ятників.

Пляжний відпочинок в Грузії відкриє протяжне піщане чорноморське узбережжя, оточене густою рослинністю. В останні роки влада країни всіляко сприяють розвитку

пляжного туризму, тому пляжі в Грузії набувають облагороджений вигляд і багато хто вже не поступаються відомим світовим курортам.

Лікувальний туризм в Грузії — ще один напрямок, відоме на протязі довгих років і тим не менше продовжує активно розвиватися. Тут розташовано безліч приморських, грязьових і бальнеологічних курортів. Путівки в санаторії Грузії краще бронювати заздалегідь, в туристичний «пік» вільних місць може не виявитися.