Індія

Індія — країна багатої культури та історії. Під час подорожі по Індії можна перенестися в зовсім інший світ сходу. Чудові пляжі з високим рівнем сервісу і красивим морем надають чудову можливість розслабитися. Найбільш сприятливий період для відвідування Індії після сезону мусонних дощів. З жовтня по березень триває прохолодний сезон, цей час вважається туристичним сезоном. А найкращі місяці для подорожі по Індії — листопад і грудень. Влітку, з квітня по червень, коли стоїть досить сильна спека і сухість, уздовж узбережжя волого. Тури в Індію визнані найцікавішими і різноманітними з точки зору екскурсії. Чудово, що в Індії до цього часу зустрічаються незаймані острівці історії.

Морський відпочинок в Індії вабить своїми піщаними пляжами і величезним Індійським океаном. Любителів активного відпочинку приваблюють гірськолижні тури в Індію, знавці історії та шанувальники культури із задоволенням оглядають пам’ятки Індії. Популярні поломницькі тури в Індію і активний відпочинок, останнім часом Індія стала країною для проведення весіль і гучних молодіжних вечірок.

Індія — це одна з небагатьох країн, де міцно переплітаються одразу десятки релігій, де спекотні сонячні дні контрастують зі сніговими гірськими вершинами величних Гімалаїв, а тропічні широколистяні ліси з піщаними барханами пустелі Тар, висотні дзеркальні хмарочоси і прибережні напіврозвалені халупи, «щирі» танці індійських фільмів і жорсткі закони дійсності. Все це є вагомою причиною відвідати дивовижну Індію одного разу і запам’ятати її назавжди!