Туреччина

За ступенем своєї популярності з Туреччиною може посперечатися тільки Єгипет. Цю країну багато відкривають заново кожен раз, коли приїжджають сюди знову і знову. Відпочинок в Туреччині — це високий рівень сервісу і комфорту. Він різнобічний. Можна вибрати пасивний відпочинок і протягом всього часу насолоджуватися сонцем, якого в цій країні надлишок, і морем, яке з травня по жовтень обласкає теплом. Туреччина — країна з давньою історією, при бажанні можна дізнатися про неї на численних екскурсіях. Туристам, які віддають перевагу активному відпочинку, в Туреччині запропонують рафтинг і джип сафарі. При цьому найоптимальніше поєднання ціни та якості гарантовано.

Відомою турецькою пам’яткою є місто Памуккале. Тут можна подивитися руїни стародавнього римського міста Іерополіс, викупатися в басейні з мінеральною водою, в якій проводила час сама цариця Клеопатра. Але найцікавіше знаходиться на величезних білосніжних терасах з вапняку, за якими можна ходити і полежати в теплій воді з мінеральними солями. Читайте наш огляд про екскурсію в це місце. Тим туристам, кого обтяжує до духовності, можна порадити екскурсію в місто Миру, де знаходиться церква святого Миколая Угодника. Це місце де він служив єпископом довгий час. Місто Кекова є унікальною пам’яткою, де руїни древнього поселення знаходяться під водою. Ми також рекомендуємо прочитати наш огляд екскурсії на вершину гори Тахтали.

До Туреччини краще всього їхати навесні або восени — з квітня по червень або з вересня по жовтень. Купальний сезон на південному і західному узбережжі Туреччини триває з квітня по жовтень.