Емірати ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати — країна з самобутньою культурою, в якій всі закони засновані на шаріаті. Перед поїздкою в ОАЕ важливо знати якомога більше про цю країну, щоб не потрапити в неприємні ситуації і отримати уявлення про те, що в Еміратах вам буде найцікавішим. Всі пам’ятки ОАЕ рукотворні. Найвища будівля в світі — вежа Бурдж Халіфа, найбільший критий парк атракціонів, Феррарі парк і багато всього цікавого. Теплий клімат протягом року, мережа шикарних готелів, шопінг, ідеальні поля для гольфу, історичні пам’ятки і захоплюючі екскурсії привертають в ОАЕ туристів з усього світу.

Відпочинок в ОАЕ контрастний як день і ніч. ОАЕ мають у своєму розпорядженні як дешевими низькосортними готелями, так і найдорожчими в світі семизірковий палацами. Тим, хто вважає за краще ліниво повалятися на березі моря, ОАЕ пропонують пляжний відпочинок в ОАЕ, любителі екстриму можуть «оглянути» околиці з висоти 828 метрів найвищої вежі в світі, жінки можуть порадувати себе шопінг-терапією, а шанувальники авто — замовити пару ексклюзивних моделей автомобіля.

Настільки невелика країна увібрала в себе значну частку лиску і вишуканості: блискучі хмарочоси, острів-пальма, шести і семи зіркові готелі, підводний світ з вікна ресторану — все це вражає своєю неординарністю і креативністю! ОАЕ дивують і захоплюють весь світ як мінімум щороку будівництвом чергового досягнення архітектури.

Тури в ОАЕ купують не тільки «човники» і туристи. Тури в ОАЕ може дозволити собі навіть середньо забезпечених громадянин. Однак до сих пір відпочинок в ОАЕ вважається дорогою і розкішний.