Шрі-Ланка

Відпочинок в Шрі-Ланці наповнений азіатської екзотикою і європейським комфортом. Недарма більшість вибагливих британців і німців воліють відпочивати саме тут, де повільні, але послужливі ланкійці намагаються виконати кожну примха своїх гостей. Це країна, де панує гасло «Відпочиваючий завжди правий!».

Крім ледачого відпочинку під променями теплого сонця, Шрі-Ланка також пропонує безліч варіантів активного відпочинку і багату екскурсійну програму. Екскурсії по Шрі-Ланці воістину поєднують в собі прадавню історію, неординарну архітектуру і екзотику.

Шрі-Ланка — найдавніша країна, відома на весь світ під назвою Цейлон. Гордість острова — великі чайні плантації і безкраї рисові поля. Глибокі традиції місцевого населення і в той же час свобода віросповідання, численні священні реліквії і храми (в основному буддійські) приваблюють сюди безліч паломників. Туристи їдуть в Шрі-Ланку, щоб побачити барвистий світ, повний екзотики, насолодитися природою і викупатися в теплих водах Індійського океану. Західне і південне узбережжя найкраще відвідувати з грудня по березень, на східному узбережжі сприятливі умови спостерігаються з травня по вересень.