Маврикій

Маврикій — один з найпрестижніших світових курортів. На кожному острові країни уздовж берегової лінії тягнуться білосніжні піщані пляжі. У безпосередній близькості від них стоять фешенебельні готелі, які мають все необхідне для комфортного відпочинку. У водах Індійського океану, що омивають острови, є коралові рифи з барвистими тропічними рибками. Маврикій є одним з кращих місць в світі для глибоководної риболовлі, адже тут можна зловити , жовтого тунця, барракуд, рибу-вітрильник і дорадо. Деякі острова країни мають заповідні території з можливостями для пішого туризму, а на острові Маврикій розташовані основні міста з архітектурними пам’ятками колоніальної епохи. Найкомфортніші погодні умови на Маврикії спостерігаються в період з травня по червень і з вересня по листопад .Сёрфінгом і віндсерфінгом найкраще займатися в зимовий час в період з червня по серпень. Риболовля — листопад-квітень. Національні парки — з вересня по січень.

Казковий острів Маврикій на березі Індійського океану щороку притягує до себе велику кількість туристів.

Курорт з картинки — це перше враження про острів: прозора бірюзова вода, білосніжний пісок, екзотична природа і гармонія з природою — ось, що вражає мандрівників! Тут кожен знайде свій куточок для ідеального відпустки!

Той, хто шукає в відпочинку галасливі вечірки, можливість зайнятися водними видами спорту краще відправитися на північний берег. Кращий активний відпочинок на Маврикії в північній частині острова!

Сімейний відпочинок на Маврикії з прекрасними пляжами і пологим спуском у воду ідеальний на Півдні. Захоплюючі екскурсії на Маврикії не дадуть занудьгувати любителям пізнавального відпочинку.

Тих, хто хоче повної самоти — запрошує до себе західне узбережжя. Однак всіх туристів на о. Маврикій об’єднує одне — любов до елітного, фешенебельному відпочинку.

Тури на Маврикій вибирають для себе люди, які на перше місце ставлять комфорт і бездоганний сервіс. Своєю турботою про туристів острів славиться на весь світ!

Відпочинок в Маврикії — це приголомшлива можливість зануритися в світ без турбот!