Балі, Індонезія

Тури в Індонезію — це подорож в екзотичну казку. В Індонезії є все, що може побажати душа туриста. Це одне з небагатьох місць на нашій планеті, де природа збережена в первозданному вигляді. Екзотики в цій країні стільки, що не вистачить навіть самої місткою карти пам’яті на фотоапараті, що відобразити всю побачену красу!

Індонезія — країна вулканів, буддійських храмів, тропічних джунглів, білосніжних пляжів і історичних культурних цінностей.

Пляжний відпочинок в Індонезії схожий на казку з рекламного ролика: Індійський океан, білосніжний пісок, гармонією і красою тут просякнуте все! Знаменитий на весь світ о. Балі називають «земним раєм».

Активний відпочинок в Індонезії також сконцентрований на цьому острові. Спорт для вільних людей — серфінг — тут доступний кожному!

В Індонезії буде комфортно і людям, що люблять розкіш і тим, хто живе заради пошуку пригод. Країна-мрія Індонезія доступна всім! Познайомившись з нею, розлучитися буде дуже важко!

Індонезія — одне з найпопулярніших туристичних напрямків, адже відпочивати тут можна цілий рік. Кожен острів архіпелагу по-своєму унікальний, але практично скрізь вражають красиві гірські ландшафти, димлячі вулкани, вологі тропічні ліси з пишною рослинністю і різноманітним тваринним світом і, звичайно ж, піщані пляжі і завжди тепла вода. Історія цього регіону сягає своїм корінням далеко в минуле — на деяких островах збереглися найдавніші племена, які не зачепила технічний прогрес, а храми і численні музеї Індонезії зберігають в собі безцінні пам’ятки минулого. На архіпелазі сприятливі умови для відпочинку відзначаються протягом усього року, однак, основні сезони припадають на грудень-січень і липень-вересень. Кращий час для серфінгу — з вересня по березень.