Багами

Тури на Багамські острови відрізняються прекрасним кліматом і відмінними умовами протягом усього року. Так склалося, що Багами вважаються символом респектабельного відпочинку і розкоші, виставкою кращих готелів планети, а також слугував величезним туристичним достатком в плані активного відпочинку і розваг. Для дайвінгу — це територія всіх рівнів складності з різними видами, тунелями, рифами, печерами і «синіми дірами». А завдяки Гольфстріму на Багамах можна очікувати вдалих уловів. Тут замість слів «неможливо» можна сміливо використовувати «все включено».

«Кращий відпочинок на Багамах» — це не просто слова, це прозорі океанські води, ніжне сонце і нескінченні пляжі з теплим піском, які наповнять життя позитивом і задоволенням.

Відпочинок на Багамських островах залишить масу вражень. Звичайно, адже де ще можна купуватися з дельфінами, погодувати акул, поспостерігати за строкатим підводним світом коралових рифів. Прекрасна природа, рідкісні тварини в заповідниках, піщані пляжі і блакитний океан прекрасно поєднуються з розкішними готелями, магазинами, ресторанами, барами та дискотеками. Багамські острови — справжній райський куточок. Але відпочинок доступний тут лише

Дуже забезпеченим людям. Уже багато десятиліть поспіль сюди з’їжджається британська і американська еліта. Найбільш сприятливий час для відвідування Багамських островів — період з листопада по травень. В цей час випадає найменша кількість опадів і не так жарко.