Танзанія, Занзібар

Тури в Танзанію вибирають люди, яких, здавалося б, уже нічим здивувати! Але ця африканська країна настільки самобутня, що здатна підкорити кожного, навіть найвибагливішого туриста. Танзанія, унікальна країна на східному узбережжі Індійського океану, де мешкають кращі представники африканської фауни, а природа казково красива.

Нинішню материкову частину цієї країни населяли люди ще два мільйони років тому, а в першій тисячолітті до нашої ери сюди прийшли кушітоязичні народи, тому Танзанія багата на культурні традиції, які досить екзотичні для європейських жителів.

Африка в цілому є дивним континентом . Природа — саме Африка батьківщина слонів і носорогів, а місцеві традиції кожного племені кардинально відрізняються один від одного. Тут зовсім інша культура, з якою обов’язково варто познайомитися.

Танзанія — країна, яка дає можливість побачити всі чудеса Африки в первозданному вигляді, які зберігалися тут тисячоліттями. Навряд чи знайдеться ще одна країна, де знаходиться така величезна кількість заповідників і національних парків, саме сюди приїжджають туристи, щоб побачити і зрозуміти, що таке справжня дика природа. в той час Танзанія пропонує максимально комфортний пляжний відпочинок, зануритися і побачити красу підводного світу і звичайно, дає можливість підкорити найвищу гору Африки — Кіліманджаро.

Один з найпопулярніших і мальовничих курортів — острів Занзібар, де знаходяться відмінні пляжі, дайвінг і підводна риболовля, бездоганний сервіс готелів, фольклорні вистави, екскурсії на сусідні острови.

Танзанію часто називають музеєм під відкритим небом. Тут запросто можна здійснити подорож з сучасності в далеке минуле. Це країна сплетення культур корінних африканських племен і арабів, португальців і німців.

Найбільш сприятливий час для подорожі по Національному парку Серенгеті — період з травня по липень і з січня по березень, коли відбуваються сезонні міграції тварин, по іншим національним паркам — з липня по вересня під час сухого сезону, коли тварини збираються біля водоймищ. Відпочивати на пляжах Танзанії найкраще з червня по жовтень, коли ймовірність дощу найменша. Кращий час для занять дайвінгом — період з жовтня по березень.