Домінікана

Відпочинок в Домініканській республіці — це не тільки престижно, але і більш ніж приємно. Ласкаве море з барвистим підводним світом, піщані пляжі, сонце, палюче круглий рік, різноманітний рослинний і тваринний світ — це просто рай для втомлених від міської суєти туристів і справжнє свято для дітей. Після поїздки в Домініканську республіку можна згордістю заявляти, що ви були на найвищій точці всіх Антильських островів, пили найякісніший ром і бачили самих справжніх китів. Основні сезони в Домініканській республіці припадають на період з грудня по квітень і з червня по вересень.

Домінікана — це екзотичний край пестить сонця, білосніжних пляжів, блакитного океану і воістину розкішною природою в східній частині острова Гаїті.

Домінікана — це відпочинок мрії! Тут є все, щоб завоювати назавжди серце навіть самого вибагливого туриста. Сотні кілометрів пляжів з білосніжним піском, багатющі коралові рифи, чисті ріки, мальовничі пейзажі разом з самобутньою культурою і доброзичливими місцевими жителями роблять Домінікану одним з кращих місць для відпочинку в світі.

Христофор Колумб не дарма вважав Домінікану найпрекраснішим місцем з усіх, на які ступала нога людини. Сьогодні Домініканська Республіка — це один з найбільш стрімко розвинутих туристичних районів в басейні Карибського моря.

Відпочинок в Домінікані щороку приваблює тисячі туристів з усього світу. Красиві пейзажі і пляжі по всьому узбережжю приваблюють любителів поніжитися в променях пестить сонця. Багата історія колоніальної епохи, історичні та культурні пам’ятки цієї країни притягують цінителів старожитностей. А любителі активного відпочинку в Домінікані по-справжньому оцінять відмінний водні лижі, дайвінг, трекінг, альпінізм і підводну рибалку.

Готелі в Домінікані славляться бездоганним сервісом, комфортом, доброзичливим персоналом і відмінною кухнею. Цінова категорія готелів найрізноманітніша. Тут відпочивають як заможні люди, так і туристи середнього класу. Більшість готелів працюють за системою «все включено».

Крім того, в Домінікані немає диких тварин, отруйних змій і комах. Все це дозволяє по-справжньому розслабитися і зануритися в світ нових яскравих вражень і відключитися від турбот і проблем, що оточують людей у повсякденному житті.

Тури в Домінікану популярні протягом усього року, незважаючи на сезон дощів, який триває кілька місяців.

Тури в Домінікану — це ще й унікальні пропозиції з морем можливостей і розваг. Екскурсії по Домінікані подарують незабутні моменти, які запам’ятаються на все життя! Наприклад, екскурсія по пошуку китів навряд чи може залишити когось байдужим.

Домінікана — це білосніжні пляжі, блакитний океан, яскрава природа і чисте повітря, багата історіею країна, захоплюючі екскурсії та розвинений туристичний бізнес — все що потрібно для незабутньої подорожі!