Сейшели

Тури на Сейшельські острови зайняли почесне місце серед закоханих парочок, які бажають провести свій медовий місяць далеко від цивілізації і буденних хвилювань.

Сейшельські острови визнані одним з найкрасивіших місць на землі: мальовничі бухти з рожевого коралового піску, що спускаються стрункими пальмами до блакитного моря.

Однак таке задоволення коштує недешево. Але, з іншого боку, якщо підрахувати витрати на хороше весілля, то Сейшели здадуться якраз тим місцем, яким цілком можна замінити вітчизняні «гулянки».

Віддалене розташування островів в Індійському океані зробило дуже специфічною їх місцеву флору і фауну. Так, наприклад, на вапнякових грунтах атолів (коралових островів) виростати може тільки кокосова пальма. Також тут мешкають багато птахів і тварин, яких можна зустріти тільки на Сейшельських островах.

Якщо говорити про підводний світ, то тут він прекрасний, і щороку збирає сотні дайверів. Популярні острови і серед заможних серферів і віндсерферів. Любителі гострих відчуттів не відмовляться і політати над островами на параплані або дельтаплані. А цінителі розкоші обов’язково замовлять екскурсії на яхті на безлюдному острові.

Сейшели по праву вважаються одним з найкрасивіших місць на планеті. Це справжнісінький рай на землі, де немає міської суєти і натовпів туристів. Саме тут, в одній з мальовничих бухт з рожевим кораловим піском, можна відпочити душею і повністю возз’єднатися з природою. . Барвистий підводний світ манить до себе любителів дайвінгу з усіх куточків світу, любителі гострих відчуттів парять над островами на дельтаплані або параплані, а цінителі розкоші відправляються на безлюдному острові на яхтах. Вирушати на Сейшели найкраще в періоди між сухим і вологим сезоном — з квітня по червень і в вересні, жовтні. Найбільш відповідні місяці для занять дайвінгом — квітень, травень, жовтень і листопад.