Мальдіви

Тури на Мальдіви асоціюються з ледачим відпочинком в гамаку на відокремленому острівці серед величезного Індійського океану.

Відпочинок на Мальдівах цілком може служити заставкою на робочому столі вашого комп’ютера. Не дарма багато картинки з білосніжним піском, блакитними лагунами і нависають над ними пальмами зроблені саме на Мальдівських островах. Це місце по праву можна назвати райським куточком землі.

Мальдіви вже давно отримали статус дорогого курорту, поїхати куди може дозволити собі не кожен. Можливо, саме завдяки цьому, островам досі вдається підтримувати свій імідж, не перетворюючись на місця масового потоку туристів.

Однак не кожен турист здатний оцінити відпочинок на Мальдівських островах. Ті, хто любить бурхливе нічне життя, насичену екскурсійну програму або єгипетське «все включено», явно залишаться незадоволені поїздкою на Мальдіви. Зате острова готові привести в повний захват закоренілих дайверів, закохані парочки і сім"ї з маленькими дітьми, які люблять ледачий пляжний відпочинок без зайвого шуму і розваг.

Мальдівські острови — це нескінченні бірюзові і блакитні фарби океану, прекрасні пляжі з білосніжним піском, буйна тропічна рослинність і дивовижний за своєю красою підводний світ, Мальдіви — це місце, в якому ви себе відчуєте як в раю. Кращий сезон на Мальдівах в листопаді-квітні, коли море спокійніше, а погода сонячна і суха.