Візова підтримка

При плануванні відпустки, поїздки за кордон важливим етапом, який не можна не дооцінювати є процедура оформлення візи.

Україна — країна, у якій встановлено візово-дипломатичні відносини збагатьма іноземними державами. Виходячи зцього багатьом громадянам нашої країни необхідна візова підтримка.

Оформлення візи досить довгий і не простий процес. Існує маса перешкод, через які відкрити візу, в ту чи іншу державу, досить важко. Саме з цього багатьом заявникам необхідна якісна і грамотна візова підтримка.

Види візи для українських громадян

Громадяни України, при подачі заяви на дозвіл, можуть розраховувати на наступні найбільш популярні види візи:

  • Туристична віза дає можливість відправитися увідпустку і насолодитися мальовничими пейзажами іншої держави, відвідати пам’ятні місця, оцінити пам’ятки;
  • Оформити візу Київ ділового типу призначене для підприємців, представників замовника, для укладення міжнародних договорів і бізнес контрактів;
  • Віза робочого типу обов’язково знадобиться тим, хто вирішив поїхати назаробітки або для підробітку доіншої держави;
  • Віза для студентів дозволяє офіційно проходити навчання закордоном і отримати європейську освіту;
  • Туристична віза оформляється при наявності офіційного запрошення від легально проживають в країні рідних і близьких.

Крім цього, в індивідуальних умовах, українцям можуть бути видані дипломатичні візи для Українців, дозвіл навиїзд журналістам, а також весільна та імміграційна візи.

Порядок оформлення Шенгенської візи передбачає спеціалізовану класифікацію: типи «А», «B», «С» і «D», кожен зяких відрізняється своєю специфікою, умовами оформлення тапоїздки. Для транзитних поїздок знадобиться оформлення віз в Києві типу «D», завдяки яким можна подорожувати в інші держави (на автомобілі, здійснювати пересадки в аеропорту іт.д.).

Нерідко, відпустка може захмаритися відмовою увидачі візи, або з цієїж причини бізнес поїздка, ділова зустріч може зірватися. Щоб уникнути подібних проблем, оформлення візи необхідно довірити професіоналам агентства «Спадщина». Все, щопотрібно від клієнтів — це надати мінімальний пакет документів, залишивши клопоти і турботи, фахівцям агентства «Спадщина» виконуватимуть самостійно. Професійна допомога фахівців агенції допоможе оформити Шенгенську візу і заощадити нерви, час наоформлення.